tableau-online

Tableau

Nasza idea to: „Pomóc użytkownikom dostrzec i zrozumieć dane”
- sprawić, by bazy danych i arkusze kalkulacyjne stały się
zrozumiałe dla zwykłych ludzi.

 

 
 

Wypróbuj bezpłatnie Tableau na swoich danych.

 

   Pobierz trial   


 

Tableau bazuje na przełomowej metodzie, uzyskanej po wielu latach badań na Uniwersytecie Stanforda nad wsparciem naturalnej zdolności człowieka do percepcji danych liczbowych i analizowania wizualnego. Wykorzystuje technologie analizowania danych metodą „przeciągnij i upuść” (drag & drop) w celu podążania za naturalnym sposobem myślenia człowieka, dostarczając zarazem całą gamę bogatych wizualizacji i dashboardów.


Tableau mobilnosc

Tableau jest wizualną platformą analityczną, dającą użytkownikom elastyczny dostęp do danych, możliwość zadawania pytań i uzyskiwania cennych informacji na ich podstawie. Odbywa się to bez uprzedniego procesowania i przygotowywania danych. Tableau oferuje więcej możliwości wizualizacji niż jakiekolwiek inne rozwiązanie, w bardzo konkurencyjnej cenie. Dodatkowo czas wdrożenia narzędzia jest znacząco krótszy, w porównaniu do innych narzędzi tej samej klasy.

 Z pomocą opatentowanej technologii VizQL™, Tableau tworzy nową dziedzinę w analityce - nazywaną analizą wizualną.

Podejście do analizy dzięki VizQL™

Tradycyjne narzędzia analityczne zmuszają do analizowania danych w wierszach i kolumnach, wybierania podzbioru danych do przedstawienia, organizowania tych danych w tabelach, a dopiero potem tworzenia wykresów na podstawie wygenerowanych wcześniej tabel. 

Tableau omija te kroki i natychmiast tworzy graficzny obraz danych, umożliwiając wizualizację i analizę w tym samym czasie dzięki opatentowanej technologii wizualizacji bazy danych VizQL™ (Visual Query Language).  W efekcie można lepiej zrozumieć dane i pracować nawet do stu razy szybciej niż za pomocą konwencjonalnych metod.

Wspiera naturalne wzorce myślenia

Zaczynając analizę rzadko wiadomo jest, dokąd się zmierza. A właśnie tego wymagają standardowe narzędzia BI. VizQL jest konkurencyjną i realną alternatywą dla podejścia konwencjonalnego.

Dzięki VizQL, szybka analiza i wizualizacja stały się rzeczywistością. Osoby z niewielkim przeszkoleniem lub praktycznie nawet bez niego mogą zobaczyć i zrozumieć dane szybciej niż kiedykolwiek i w sposób, który nigdy dotąd nie był możliwy. To jest właśnie największy wyróżnik i atut Tableau.

 

 

Zobacz jak działa Tableau

 

 

Pobaw się interaktywnym dashboardem

Aby w pełni cieszyć się z możliwości analizy dashboardu, kliknij ikonę " Full Screen " w prawym dolnym rogu raportu.
 

Tableau jest najlepiej ocenianym systemem Business Intelligence (BI) na świecie wg Gartner Group. (luty 2015)

 

raport_gartner

 

„Niewielu dostawców ma równie entuzjastycznie nastawionych Użytkowników co Tableau”– raport Gartner Group, luty 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wypróbuj bezpłatnie Tableau na swoich danych.

 

Praca z Tableau